Haber

Dünya yıldızları ‘Omuz Omuza’

Depremzedeler için gündeme gelen TFF ve Muhteşem Lig kulüpleri, 1 Mart Çarşamba günü TV kanallarında yayınlanacak programda bağış toplayacak. Kampanyaya destek veren PSG yıldızları Messi, Neymar ve Mbappe’nin yanı sıra çok sayıda futbolcu katılacak.

Kampanyanın temelini oluşturan Paris Saint-Germain (PSG), dünyaca ünlü futbolcular Lionel Messi, Neymar ve Kylian Mbappe’nin imzalı formalarını bu projeye müzayede için devredecek.

Programda buna benzer birçok etkinlik yapılacak. TFF ve Muhteşem Lig kulüpleri ‘Omuz Omuza Türkiye’ kampanyasından toplanacak bağışlarla konteyner sayısını 10 bine çıkarmayı hedefliyor.

NE DEDİ?

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, “Taraftarlarımızı 1 Mart’ta başlatacağımız Türkiye Omuz Omuza kampanyasına katılmaya davet ediyorum.

Bu felaketin ardından oluşan dayanışma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik ortamını yaşatmak için omuz omuza olacağız. Omuz omuza vererek gelecek nesillere örnek olacağız. Omuz omuza gözyaşımızı sileceğiz. Omuzlarımızı omuzlarımıza koyacağız, dertlerimize derman olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu