Ekonomi

Las Vegas’ta Alpedo Dondurması

Alpedo-Caravan Flavour Set, ABD Las Vegas’ta düzenlenen ‘2023 Winter Fancy Food Show’ Fuarı’na katıldı.

Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Ülkemizi ve şehrimizi tanıtmak adına yine dev bir organizasyonla karşınızdayız. 60’a yakın ülkeden 2.670’in üzerinde katılımcı ve 80 bini aşkın katılımcı süt ürünleri, içecekler, tatlar, gıda bileşenleri tanıtılıyor” dedi.

Kervancıoğlu, Batı Amerika’nın en büyük fuarına katılımlarının değerine değinerek, “Winter Fancy Food Show’da 3 gün boyunca binlerce üretici, perakendeci, distribütör tanıtım yapıyor. Standımız ise yoğun ilgi gördü. Katılımcılardan ilgi.Burada ilimizin fiyatlarını sergiledik.Özellikle Maraş dondurmamız katılımcılardan tam not aldı.Ayrıca yöresel ürünlerimiz ve baklava çeşitlerimiz de büyük ilgi gördü.Emeği geçenleri tebrik ediyorum.Bu süreçten sonra şehrimizi ve ülkemizi her alanda tanıtmaya devam edeceğiz. Aşkımız Kahramanmaraş, aşkımız Türkiye” dedi.

Alpedo – Karavan Lezzet Kümesi’nin yönetim kurulu üyeleri Mustafa Pekel ve Yaşar Pekel, Amerika’daki dev oluşuma katıldı. – KAHRAMANMARAŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu