Haber

Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: Ajan sizsiniz

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin “Mağlup marjinal bir partinin zafer denen ve casus ağına dönüşen umutsuz vakası” sözlerine yanıt verdi.

Özdağ, “Türkeş’in cezaevinden yazdığı el yazısıyla yazdığı mektupta ajan olarak adını kimin verdiğini tüm milliyetçiler çok iyi biliyor” diyen Özdağ, şunları kaydetti:

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada, “Katilin kim olduğunu hepimiz biliyoruz, Zafer Partisi denen bir casus ağına dönüşen marjinal partinin ümitsiz olayı. Bu istihbarat fosili hakkında ne bildiklerini sormak Türk savcılarının görevidir.”

Allah rahmet eylesin demeyen insanın vesveselerine verebileceğim bir cevap yok.

Zafer Partisi olarak bu alçakça açıklamaya verilecek tek bir yanıt var; Sinan Ateş’in uyuşturucu tacirleri ve uyuşturucu tacirleri tarafından kumpasla öldürülmesinin ardından taziye mesajı bile atmayan, ailesine başsağlığı dilemeyen, yakınlarına başsağlığı dilemeyen bir kişi Allah rahmet eylesin. , Sanrılarına bir cevabım yok.

Türkeş’in hapishaneden yazdığı ve mektupta adını casus olarak verdiği el yazısından tüm davacılar malumdur.

Zafer Partisi, Atatürk çizgisinde Türk milliyetçilerinin partisidir. AKP gibi Türkiye’yi yıkıma sürükleyen bir partinin dayanağı değil. Asla olmayacak. Kelam’ın istihbarat servislerinden bahsetmişken, tüm davacılar, mektupta kendisini casus olarak tanımlayan ve hapishaneden merhum Türkeş’in yazdığı el yazısını gayet iyi biliyorlar. Siz de oradan çıkın!”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu